Döviz
Anasayfa Döviz Kurları TCMB Kurları Altın Fiyatları Sitene Ekle Web Servisleri
1 Gr Külçe Altın
1 gr k


1 Gr Külçe Altın, Külçe Altın grubunun en küçüğü olup 24 ayardır. 1 Gr Külçe Altın'ı günümüzde sarraf ve kapalı çarşı harici gramajından dolayı kuyumcularda da bulabilmeniz mümkün. 1 Gr Külçe Altın yatırım amacından da ziyade bilirsiniz eskiden düğünlerde popüler olan çeyreğin hemen hemen yerini aldı diyebiliriz. Bunların sebeblerinden birisi hem altın olarak mali değeri olması, hem de çeyrek ile 100 lira takmak istemeyen bir çok kişinin de kullandıkları bir altın türüdür.

1 Gr Külçe Altın paket halinde ya da sade olarak satılmaktadır. 1gr altının resmini ise üstte eklediğimiz fotoğrafta göreceğiniz gibi gramına yakışır ve 1 gr da olsa altın altındır sözünü yerine getiren altın ürünlerinden biridir.

Gram altın'ı yatırım amaçlı olarak da alabilirsiniz. 1'er gram dan bütçenize göre aylık olarak alabilir, yastık altı dediğimiz tabir ile ufak ufak biriktirmeniz de mümkün olabilir.

1 Gr Külçe Altın fiyatları nı ise güncel olarak Altın Fiyatları bölümünden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
altın yükselişe geçti   1 gram külçe altın ,   1 gram külçe altın satış fiyatı ,   1 gram külçe altın kaç tl ,    ,   1 gram külçe altın nerede satılır ,    ,   1 gram külçe altın 24 ayar ,    ,   altın piyasasında zirve ,    ,    ,    ,   ocak ayı altın fiyatları ,   euro kurları ,   1 kg külçe altın nerelerde satılır ,   1 gram külçe altın nereden alınır ,    ,   1000 kilo külçe altın ,   günlük döviz kuru ,   
www.kulcealtin.com 2010 - 2020 ©