Döviz
Anasayfa Döviz Kurları TCMB Kurları Altın Fiyatları Sitene Ekle Web Servisleri
1 Gr Külçe Altın
1 gr k


1 Gr Külçe Altın, Külçe Altın grubunun en küçüğü olup 24 ayardır. 1 Gr Külçe Altın'ı günümüzde sarraf ve kapalı çarşı harici gramajından dolayı kuyumcularda da bulabilmeniz mümkün. 1 Gr Külçe Altın yatırım amacından da ziyade bilirsiniz eskiden düğünlerde popüler olan çeyreğin hemen hemen yerini aldı diyebiliriz. Bunların sebeblerinden birisi hem altın olarak mali değeri olması, hem de çeyrek ile 100 lira takmak istemeyen bir çok kişinin de kullandıkları bir altın türüdür.

1 Gr Külçe Altın paket halinde ya da sade olarak satılmaktadır. 1gr altının resmini ise üstte eklediğimiz fotoğrafta göreceğiniz gibi gramına yakışır ve 1 gr da olsa altın altındır sözünü yerine getiren altın ürünlerinden biridir.

Gram altın'ı yatırım amaçlı olarak da alabilirsiniz. 1'er gram dan bütçenize göre aylık olarak alabilir, yastık altı dediğimiz tabir ile ufak ufak biriktirmeniz de mümkün olabilir.

1 Gr Külçe Altın fiyatları nı ise güncel olarak Altın Fiyatları bölümünden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
  külçe altın kaç ayar ,   1 gram külçe altın ,   1 gram külçe altın nereden alınır ,   günlük altın kuru ,   1 kg külçe altın ne kadar ,   altın fiyatlarında son durum ,   1 gram külçe altın nerede satılır ,   1000 kilo külçe altın ,   tcmb döviz kuru ,   1 gram külçe altın satış fiyatı ,    ,   altın piyasasında zirve ,   altın yükselişe geçti ,   1000 gr külçe nerede satılır ,    ,   1 gram külçe altın kaç tl ,    ,   3 ocak altın bilgileri ,    ,   
www.kulcealtin.com 2010 - 2020 ©